BELAMI

O nas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Państw Międzynarodowe uznanie

Nr 1 Znak Jakości-Wiktoria 2014

Owoce w czekoladzie z samego serca Europy

 

W czasie epoki wielkich odkryć geograficznych Europejczycy zdominowali większość świata. Zdobywcy sprowadzali przed majestat władców europejskich wszystko co cenne i niezwykłe i tak w XVI wieku na stoły królów trafiła czekolada. Od tamtej pory wciąż udoskonalana receptura oraz połączenia doprowadziły do stworzenia jej unikalnych kompozycji i smaków. 

To właśnie z tej tradycji czerpie swoje inspiracje Belami.

 

 

 

 

Belami to polski producent wysokiej klasy słodyczy,
które niedawno zadebiutowały na rynku.

Od 2013 roku

Skutecznie łączymy tradycyjne metody wytwarzania z innowacyjnością pozwalającą uzyskiwać pozytywny odbiór naszych wysiłków wśród nabywców.

Celujemy w segment rynku premium stosując wyłącznie delikatną i jedwabistą czekoladę światowej klasy producentów oraz starannie wyselekcjonowane przysmaki z różnych zakątków świata.

Belami to magia miękkości królewskiego weluru odczuwana już przy dotyku naszych opakowań, a przeplatające się nuty słodkości i goryczy to unikalna kompetencja naszych specjalistów od smaku.

 

 

 

 

Braliśmy udział w cyklicznych jarmarkach organizowanych w Blue City raz w miesiącu :

 

JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Lokalizacja:   
CH BLUE CITY
Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
Terminy:
10 – 14 marca , 30 marca – 10 kwietnia

 

 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY
9 – 23 grudnia 2020

Dotknij naszych opakowań, otwórz je i uwolnij magię Belami.

Czekoladowe specjały Belami mogą stanowić idealny upominek dla klientów lub pracowników z okazji różnych świąt i ważnych okoliczności, a także oryginalny prezent na zakończenie firmowej imprezy. Na życzenie nasze eleganckie opakowania możemy uzupełnić o elementy brandingu firmy.Zachęcamy do zapoznania się z portfolio produktowym Belami. To podróż przez niecodzienne połączenie wyszukanych smaków, szlachetnych aromatów i soczystych owoców otulonych czekoladą. Wejdź do świata pełnego miłości i pasji do czekoladowych specjałów.

BELAMI SP. Z O.O.
Znak jakości przedsiębiorców